Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

BODZIONY Nieruchomości

ul. Węgierska 188 Nowy Sącz

Mapa

535 883...

535 883 905

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości komercyjne

O nas

W naszych rękach sprzedaż/kupno/wynajem nieruchomości.

ATMOSFERĘ

Współpracujemy z doświadczonymi Specjalistami od lat prężnie działających na rynku, aby zaoferować Państwu kompleksowe usługi oraz zapewnić bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

19

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia BODZIONY Nieruchomości

Filtruj

1 450 000 zł310 m² 4 677,42 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 841 m²

Na sprzedaż wolnostojący, niepodpiwniczony dom jednorodzinny położony w spokojnej części Nawojowej na ulicy Zagórze zaledwie kilka minut od Nowego...

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł199,82 m² 3 953,56 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Promocja wiosenna! :) Przestronny zadbany dom na sprzedaż w miejscowości Czaczów, , gmina Łabowa, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Działka jest...

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł267,46 m² 7 402,98 zł/m²

Julia Majocha

Julia Majocha

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:859 m²

Działający Pensjonat w Muszynie - Twoja inwestycja w sercu uzdrowiska. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 400 m² 213,57 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo małopolskie...

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący domek letniskowy położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych Małopolski...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 100 m² 190 zł/m²

Paweł Krzyżak

Paweł Krzyżak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Panorama tatr I spokój na szczycie wzgórza Działka budowlana 21 arów, klimkówka Powierzchnia działki: 21 a (2100 m ) Cena: 409 000 pln Cena...

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 017 m² 103,24 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10.17 a w miejscowości Krużlowa Wyżna, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Paszyn,małopolskie

990 000 zł128 m² 7 734,38 zł/m²

Paweł Krzyżak

Paweł Krzyżak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Cena: 990 000 pln Cena za m : 9 429 pln / m Powierzchnia użytkowa: 105 m Powierzchnia działki: do 1 900 m Na sprzedaż nowoczesny dom...

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 319 m² 98,56 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w urokliwej części Ptaszkowej, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 466 m² 283,86 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Podrzecze, gmina Podegrodzie powiat...

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 700 m² 72,35 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Binczarowa, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ptaszkowa,małopolskie

256 500 zł6 500 m² 39,46 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę z dużym potencjałem w miejscowości Ptaszkowa, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie....

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 178 m² 42,48 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w urokliwej miejscowości widokowej Kołkówka, gm. Rzepiennik Strzyżewski, powiat tarnowski,...

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

Julia Majocha

Julia Majocha

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy świetną działkę budowlaną w miejscowości Zbyszyce, gm. Gródek nad Dunajcem o powierzchni 10 arów i kształcie zbliżonym do...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł7 127 m² 58,93 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Witowice Dolne, gmina Łososina Dolna, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest...

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 319 m² 109,93 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w miejscowości Mystków, gmina Kamionka Wielka, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta...

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 654 m² 214,63 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Położona w Starym Sączu, powiat nowosądecki, województwo małopolskie....

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę w miejscowości Mystków, gm. Kamionka Wielka, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 800 m² 98,89 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bodziony Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną w miejscowości Barcice Górne, ul. Kliny, gmina Stary Sącz, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 066 m² 120,08 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w miejscowości Mystków, gmina Kamionka Wielka, powiat nowosądecki, województwo małopolskie dostępna w sprzedaży!...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 100 m² 83,87 zł/m²

Paweł Krzyżak

Paweł Krzyżak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Klęczany, gm. Chełmiec duża działka budowlana 3100 m media na działce i przy granicy droga asfaltowa! Cena: 260 000 pln Cena za m : 83,87...

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 955 m² 94,63 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż niezwykłą działkę budowlaną w miejscowości Barcice Górne, gmina Stary Sącz, powiat nowosądecki,...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł182,43 m² 1 918,54 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Kasina Wielka, w gminie Mszana Dolna, powiat limanowski, woj. małopolskie....

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 485 m² 66,89 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w urokliwej miejscowości Kłodne, gmina Limanowa, powiat limanowski, województwo małopolskie....

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł4 206 m² 93,91 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o zróżnicowanym przeznaczeniu rolno-leśno-budowlanym w miejscowości Kamionka Wielka, gmina Kamionka...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 800 m² 144,44 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Wola Kosnowa, gmina Łącko, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł3 800 m² 29,47 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością przekształcenia w miejscowości Zagorzyn, gmina Łącko, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Wyjątkowa...

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 10 arów, położona w Marcinkowicach (gmina Chełmiec, powiat nowosądecki)....

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł3 155 m² 173,38 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem w malowniczej miejscowości Mochnaczka Niżna, gm. Krynica-Zdrój, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 210 m² 140,50 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę w miejscowości Stróże, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Barcice,małopolskie

670 000 zł109,94 m² 6 094,23 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 109,94 m , położony na 300-metrowej działce w malowniczych...

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 815 m² 100,28 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech działek budowlanych, położonych w miejscowości Mogilno, gmina Korzenna, powiat nowosądecki, województwo...

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł3 004 m² 108,19 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy działkę na sprzedaż o atrakcyjnym położeniu w miejscowości Rupniów, gm. Limanowa, powiat limanowski, województwo małopolskie....

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł13 339 m² 26,39 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 133.39 arów, zlokalizowana w urokliwej i spokojnej miejscowości Polna, bezpośrednio przy granicy...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł167,50 m² 7 164,18 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Dom W tamaryszkach wyjątkowa oferta w Paszynie (gm. Chełmiec, pow. nowosądecki). Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania...

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 315 m² 110,27 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Stara Wieś, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie....

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł900 m² 111,11 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Piorunka, gmina Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki,...

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł2 900 m² 74,48 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w miejscowości Paszyn, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest...

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 187 m² 153,33 zł/m²

Paweł Krzyżak

Paweł Krzyżak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana z udziałem w drodze Owieczka, gmina Łukowica, pow. limanowski, woj. małopolskie. Cena: 182 000 pln Powierzchnia...

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł6 087 m² 149,50 zł/m²

Katarzyna Bodziony

Katarzyna Bodziony

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z bezterminowymi warunkami zabudowy aż na 4 domy! Działka znajduję się w urokliwej...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij